Balionai vestuvėms

Jei paklausite bet kurio žmogaus, ko reikėtų gerai šventei, ir mažas ir didelis jums atsakys – balionų. Būtent balionai nuo pat jų atsiradimo momento tapo geriausia šventės puošmena. Na o kai balionus pradėjo pildyti helio dujomis, jų funkcionalumas išaugo keleriopai.

Balionai puikiai tinka bet kokiai šventei, o ypatingai – vestuvėms. Jei galvojate, kad tai yra banalu ar vaikiška, labai klystate, nes balionai taip pat gali būti labai elegantiškas bei skoningas jūsų šventės akcentas. Helio balionai fotosesijai, balionai su LED lemputėmis vietoje fejerverkų vidurnaktį, dekoracijos iš balionų pobūvio salėje – ir tai dar ne viskas.

„Valio balionai“ siūlo daug alternatyvų, kaip balionai gali pagelbėti vestuvių dieną. Dažniausiai po ceremonijos jaunavedžiai gauna daugybę gėlių, kurios iki atvykstant į šventės vietą sukraunamos į automobilių bagažines, o kartais, deja, besirūpinant kitomis detalėmis, jos ten ir paliekamos. Įsivaizduokite kitą scenarijų – iš bažnyčios ar metrikacijos skyriaus išeinančius jaunuosius sveikintojai pasitinka su didžiule baltų balionų puokšte. Čia pat jaunieji sugalvoja norą ir išleidžia balionus į dangų. Taip jauniesiems yra parodomas dėmesys, tačiau ir nesudaroma papildomų rūpesčių. Juk prieš akis dar sunkus darbas – pozuoti prieš profesionalų objektyvus. Čia taip pat balionai ateina į pagalbą. Viena iš fotosesijos idėjų – lakstymas pievoje su nuostabiais didžiuliais balionais-burbulais arba svajingas pasivaikščiojimas upės pakrante su širdelės formos balionų puokšte.Dar viena smarkiai populiarėjanti balionų rūšis – LED balionai. Tai tie patys balionai su heliu, tik viduje turintys baltai šviečiančias arba mirksinčias skirtingomis spalvomis LED lemputes. Taip yra išsprendžiama problema, kai po 22 valandos negalima šauti triukšmingų fejerverkų arba dėl aplinkui esančių namų ar medžių leisti dangaus žibintų.Tačiau bene populiariausias balionų vaidmuo – būti šventės dalimi pobūvio salėje. Balionai palubėje, balionų arkos, balionų puokštės ir iš balionų pintos širdys yra ne vienintelės galimos dekoracijos. Iš balionų galima padaryti bet ką – išdėlioti jums svarbiausią datą ar jaunųjų inicialus, supinti linksmas jaunųjų skulptūras ar įgyvendinti bet kokią kitą idėją. Svarbiausia – jaunųjų noras.Na o dabar keli techniniai niuansai. Labai dažnai užduodamas klausimas – prieš kiek laiko reikia atsiimti balionus. Įprastai balionai su heliu „skraido“ 8 valandas, tačiau šią problemą lengvai išsprendžia specialus impregnantas, kuris prailgina jų gyvavimo laiką iki kelių parų. Prieš pripučiant balionus, „Valio balionai“ kruopščiai juos impregnuoja, tad tikrai nereikės jaudintis, kad šventės įkarštyje balionai pavargs anksčiau už svečius. Tiek pat švies ir LED lemputės, todėl LED balionais galima puošti salę jau iš ryto. Balionai pasitarnaus dvigubai – papuoš salę bei sukurs romantišką nuotaiką vidurnaktį juos leidžiant į dangų.

Jei išgirdus žodį „balionas“ įsivaizduojate kažką ryškaus ir spalvoto, visiškai netinkančio vestuvėms, nuraminsime jus – „Valio balionai“ siūlo daugybę pastelinių šviesių atspalvių ir pasirinkti tikrai galėsite jums labiausiai tinkantį variantą.

„Valio balionai“ garantuoja, kad balionai pakeičia vestuvių biudžetą tikrai nežymiai, bet padeda sukurti nuostabių akimirkų bei pakelia nuotaiką visiems vestuvių dalyviams. Balionai atsakingai pristatomi sutartu laiku, o salė puošiama pagal iš anksto kruopščiai suderintą planą.

 

Valio balionai 

Tel. +370 622 22168
El. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.ValioBalionai.lt