Karklėnų sodyba

Ypatingoms Jūsų šventėms – ypatinga Karklėnų sodyba! Netoli Vilniaus nuostabiose miškingose vietovėse įsikūrusi sodyba jau spėjo pelnyti lietuvių ir užsienio svečių simpatijas. Mes žinome, kaip surengti sėkmingą ir ilgam įsimenančią šventę. Įsitikinkite, kad šventės organizavimo rūpesčiai dar niekada nebuvo tokie malonūs! Sodyboje kviečiame paminėti svarbiausias asmenines šventes – vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus ir kt. Taip pat siūlome rengti konferencijas, darbo vakarėlius ir kitus renginius.

Priklausomai nuo svečių kiekio siūlome du variantus:
• Didžioji sodyba. Erdvioje ir prabangioje didžiosios sodybos salėje sutilps net iki 200 svečių. Sodyboje erdvės užteks ir dailiai išpuoštiems stalams, ir šokių aikštelei. Jei kada nors svajojote apie prabangią ir skoningą šventę – neabejokite, ši salė tam puikiai tiks.
• Mažoji sodyba. Mažojoje sodyboje kviečiame jaukiai paminėti šventes, kuriose dalyvaus iki 40 žmonių. Ši salė – nedidelė, puošta medžio apdaila, šviesi ir sužavinti iš pirmo žvilgsnio. Mažajai sodybai priklauso ir virš tvenkinio nusidriekusi terasa, kurioje galėsite atsipūsti ir trumpam pabėgti nuo šventės šurmulio.Papildomos paslaugos: Sodybos svečiams pasiūlysime nakvynę čia pat įsikūrusiame viešbutyje su visais patogumais. Vienu metu viešbutyje gali apsistoti iki 120 svečių.

Kvalifikuoti, patyrę sodybos virėjai pasirūpins šventės meniu – svečius pavaišins tradiciniais lietuviškais ir gurmaniškais patiekalais.

Gamtos mylėtojų akis sodyboje džiugins tvenkinys, upelis ir iki menkiausių smulkmenų išpuoselėta aplinka. Karklėnų sodyba – puiki vieta pratęsti vestuvinę fotosesiją.

Pramogų mėgėjams siūlome pirtelę, sulošti biliardo ar stalo teniso partiją ir kitas atrakcijas. Šalia sodybos yra įsikūres žirgynas. Jo gyventojai papuoš Jūsų fotografijas, fotosesijos metu, galėsite pajodinėti žirgais.

Kodėl verta rinktis Karklėnų sodybą?
• Jus sups jauki, rami ir maloni aplinka.
• Šventę suorganizuosime nuo A iki Z: pasirūpinsime maistu ir šventės dekoru, užsakovams pageidaujant pasiūlysime savo partnerių paslaugas.
• Jus pasitiks ir visos viešnagės metu talkins paslaugus, visus Jūsų norus pasirengęs išpildyti personalas.
• Strategiškai patogi, nuo sostinės centro tik 15 km nuotolusi vieta.

Karklėnų sodyboje Jūsų laukiame visus metus!

Turite savo šventės viziją? Susisiekite, ir mes padėsime Jums ją įgyvendinti.


Karklėnų sodyba

Tel. +370 670 85655
Upelio 21, Karklėnų k., Vilniaus raj.  
www.KarklenuSodyba.lt