Žemas rūkas pirmajam jaunavedžių šokiui.

Vestuvės – ypatinga šventė, todėl norisi, kad šios dienos įspūdžiai išliktų ilgam. Jei norite nustebinti svečius ir sukurti nepakartojamą atmosferą pirmojo jaunavedžių šokio metu, rekomenduojame išsinuomoti specialią žemo rūko mašiną. Tai yra originalus būdas suteikti vestuviniam šokiui magijos, lengvumo pojūtį.

Dažnai jaunavedžiai jaudinasi prieš savo pirmąjį vestuvių šokį. Šis šokis yra ypatingas, labai dažnai jam skiriama nemažai laiko prieš vestuves. Norisi sušokti kuo gražiau, pakerėti susirinkusius svečius, užburti juos savo jausmais. Todėl vestuvių šokį galime vadinti viena gražiausių ir jaudinančių šventės akimirkų, tai yra vestuvių nuotraukų bei filmo akcentas. Tai puikus atsiminimas patiems jaunavedžiams, artimiesiems. Todėl verta paieškoti originalesnių idėjų ne tik mokantis vestuvių šokio, bet ir jį papildant įvairiausiais efektais!

Video:


 
Kuo ypatingas žemo rūko efektas?

Dūmus leidžia speciali žemų dūmų mašina. Ypač ilgai ieškota būdų, kaip sukurti efektą, kad dūmai greitai nepakiltų ir nepavirstų į tirštą miglą. Šios mašinos skleidžiami dūmai sklinda palei žemę, nepakyla daugiau nei 40–50 cm, todėl neuždengia drabužių, veidų, neapsunkina šventės fotografų ir filmuotojų darbo. Įprastai dūmai apgaubia visą patalpą, tad vaizdo įrašai, nuotraukų kadrai paslepiami tarsi po rūko šydu.

Ypač įspūdingai žemo rūko efektas atrodo panaudojant specialų apšvietimą. Dūmai pažemę užpildo gana greitai – vos per minutę užpildoma iki 250 kvadratinių metrų dydžio patalpa. Taigi žemo rūko generatoriaus sukuriamas efektas taps dar viena įsimintina šventės atrakcija. 


Žemų dūmų mašina yra visiškai saugi – nepalieka jokio kvapo, nekenkia baldams, įrangai, nedirgina kvėpavimo takų. Dūmai sukuriami tik iš distiliuoto vandens ir maistinės angliarūgštės (karbodino). Šios bekvapės, beskonės dujos gamtoje paplitusios bene labiausiai.

Viską lemia Jūsų norai.

Žemas rūkas sklinda tokia kryptimi ir tokiu greičiu, kokiu norite Jūs. Reikėtų numatyti, kad jei šokis trumpas, patalpa turi būti užpildoma greičiau, nei šokant ilgą šokį. Taip pat lėtai sklindantys dūmai papuoš lėtą šokį, greičiau – greitesnį, ir t. t. Drauge realizuosime Jūsų idėjas ir sumanymus.

Žemo rūko mašinos (generatoriaus) nuoma – paslauga teikiama visoje Lietuvoje. Atvešime rūko mašiną ir visus reikalingus priedus į šventės vietą bei sukursime stulbinamą ir nepamirštamą efektą.

Žemo rūko efektas – Jūsų magiškai šventei!

Tel. +370 604 80480, Vilnius El. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Facebook