Vestuvių muzikantai

„Rask mėgstamą darbą, ir tau niekada nereikės dirbti“. Vadovaudamiesi šiuo posakiu įkūrėme jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai gyvuojančią grupę „Shliub dance 2“. Į kiekvieną šventę vykstame kaip į smagų draugų susibūrimą, o vestuvių muzika – mūsų „arkliukas“.

Skambiomis dainomis, kaip sufleruoja mūsų grupės pavadinimas, papuošime ne tik vestuves. Gerą nuotaiką dovanosime krikštynų, jubiliejų, įmonių vakarėlių ir kitų švenčių svečiams. Šventinius vakarus vedame lietuvių, rusų, lenkų, prireikus – ir anglų kalbomis.

Pagal Jūsų pageidavimus grojame duetu arba trise. Esame ne tik vestuvių muzikantai. Mūsų komandoje – ir žodžio kišenėje neieškantis aštrialiežuvis vestuvių vedėjas.

Profesionali aparatūra leis mėgautis aukštos kokybės garsu, o kokybiškas sceninis apšvietimas ir dūmų užsklanda džiugins akis.

Video:
Privalumai:

• Jūsų skonio kūriniai. Repertuarą parenkame atsižvelgdami į Jūsų norus.
• Režisierius – Jūs. Su klientu jam pageidaujant aptariame šventės scenarijų – eigą, žaidimus, atliekamus kūrinius.
• Punktualumas. Į renginio vietą atvykstame iki renginio pradžios likus ne mažiau 1-2 val.
• Patirtis. Esame sukaupę daug patirties ir mielai priimame naujus iššūkius.
• Lankstumas. Atvyksime į bet kurį Lietuvos kampelį ir į bet kokią šventę.

„Shliub dance 2“ – tai muzikantai vestuvėms, kurie nė vienam šventės dalyviui neleis liūdėti! Norite pasikonsultuoti arba rezervuoti šventės datą? Skambinkite arba rašykite el. paštu. Iki smagių susitikimų Jūsų vakarėliuose!


Vestuvių muzikantai „Shliub dance 2“

Tel. +370 675 27610, Vilnius
El. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.